Vi er Login Finans

Her er gjengen i Login Finans – unik, sulten og med en sterk tverrfaglig kompetanse. Dette gjør at vi er i stand til å levere gode resultater til deg som kunde og dine behov.

Alle

Trondheim

Oslo

Innherred

Sveberg

Fosen

Roar

Konsernsjef
Statsautorisert revisor
Statsautorisert regnskapsfører
roar.reitan@loginfinans.no

Heidi

Daglig leder Trondheim og Sveberg
Siviløkonom
Statsautorisert regnskapsfører
heidi@loginfinans.no

Thomas

Siviløkonom
Statsautorisert regnskapsfører
thomas.weie@loginfinans.no

Håvard Siviløkonom Rådgiver/Prosjektcontr oller havard.stadsoy@loginfinans.no

Håvard

Siviløkonom
Rådgiver/Prosjektcontroller
havard.stadsoy@loginfinans.no

Eirik

MSc/ Controller
Statsautorisert regnskapsfører
eirik.grinde@loginfinans.no

Anita

Statsautorisert regnskapsfører
anita.rorvik@loginfinans.no

Kristina

Regnskapskonsulent/
Prosjektøkonom

kristina@loginfinans.no

Stine

Statsautorisert regnskapsfører
stine@loginfinans.no

Amalie

HR- og lønnsmedarbeider
amalie@loginfinans.no

Anders

Regnskapskonsulent
anders@loginfinans.no

Christer

Regnskapskonsulent
christer@loginfinans.no

Jørgen

Regnskapskonsulent
jorgen.aasen@loginfinans.no

Vemund

Sander

Alina

Regnskapskonsulent
MSc
alina@loginfinans.no

Haldor

Regnskapskonsulent
Siviløkonom
haldor.melby@loginfinans.no